У Сврљигу је данас отворена купалишна сезона на купалишном комплексу ,,Базени Пастириште’’.

Ове године отварање је протекло у најбољем реду, тако да су оба базена у функцији и спремно дочекују туристе.

Тим поводом, јавности су се обратили председник општине Сврљиг Мирослав Марковић и директорка Туристичке организације општине Сврљиг Нина Гаврић.

Председник је похвалио рад ТООС и позвао све да посете Сврљиг и купалишни комплекс.