Категорија: Нови мост Сврљиг
Изградња новог моста у Сврљигу
03. мај 2018.

На реци Сврљишки Тимок, код погона Електродистрибуције, ускоро ће се градити нови мост који ће повезати два насеља.
Том приликом, будуће место градње обишао је народни посланик Милија Милетић у пратњи помоћника председнице општине Сврљиг Мирослава Марковића.
Посланик Милетић је истакао да ће радови коштати око 244.000 еура, те да су средства обезбеђена преко Фонда Европског прогреса. Извођач радова биће фирма “Пут инжењеринг“ из Ниша.
Отворена управа
Повезани чланци
22. јун 2026.
Завршен турнир ,,Три на три’’ у Драјинцу
21. јун 2026.
Белмужијада ове године 31. јула, 1. и 2. августа
16. мар 2026.
