У селу Драјинац данас је завршен традиционални турнир у малом фудбалу и баскету.

Победник турнира је екипа ,,Рајк промет’’, а награде су уручене и најбољим појединцима и екипама из осталих конкуренција.

Председник општине Сврљиг Мирослав Марковић, приликом уручивања награда, поручио је да општина наставља да улаже у сврљишка села и развој спорта на сеоском подручју, те искористио прилику и обавестио јавност да ускоро у Сврљигу почиње најстарији турнир у малом фудбалу – Видовдански турнир.